Aktuality

Při výběru dodavatele polepu okenních grafik, zejména potom polepu oken veškerých osobních i nákladních automobilů včetně polepu autobusů, trolejbusů nebo tramvají, hledejte dodavatele, který je schopen Vám doložit příslušné atestace pro polep reklamních fólií na skla dopravních prostředků, vybavit řidiče typovým listem a samozřejmě označit polepené sklo příslušným štítkem. Reklamní fólie pro digitální potisk používané společností WIP Reklama spol. s r.o disponují veškerými příslušnými atesty, a to včetně pro polep oken určených jako nouzové východy.  

autobus​ polep autobusu


V září se na billboardech objeví další grafický návrh z produkce společnosti WIP Reklama. Billboardová kampaň bude navíc podpořena reklamou na autobusech, trolejbusech a tramvajích v různých formátech, ale i na dalších nosičích venkovní reklamy. Grafiku jsme nejen připravovali, ale i vyrobili a instalovali.Billboard na autobuse

 

 

 


WIP Reklama spol. s r.o. vyhrála výběrové řízení na grafický návrh billboardu klienta Bauhaus, k.s. Kreativní návrh vychází z jednoduchosti sdělení - rozdíl mezi používání a nepoužívání produktu hnojiva Travin doplněný o krátký a výstižný claim s vizualizaci produktového balení a loga klienta. Grafický návrh není zahlcen údaji. Grafika billboardu se objevila v celostátní billboardové kampani, jejíž produkci rovněž zabezpečila WIP Reklama spol. s r.o. 

Bauhaus billboard